Доставка замовлення може здійснюватися за допомогою однієї з кур'єрських компаній України: Нова пошта, Укрпошта та ін. Доставка кур'єрськими компаніями: Ін-тайм, Делівері, Автолюкс - Не здійснюється, у зв'язку з негативним нашим досвідом по незадовільній якості  роботи цих компаній! Крім того, є можливість отримання товару в місті Хмельницькому у нас в магазині.

Протягом деякого часу після оформлення замовлення менеджер інтернет магазину "Ясонька" перетелефонує Вам для узгодження зручного способу доставки і оплати. Обов'язково перевірте дані, вказані при реєстрації перед здійсненням замовлення, так як буде товар доставлятися на адресу з профілю (в разі адресної доставки).

В адресі доставки обов'язково вказуйте Місто, Прізвище, Ім'я та По батькові і номер телефону одержувача, а також № складу (в разі використання кур'єрських компаній). Для здійснення доставки Укрпоштою обов'язково додатково вказуйте індекс.

Оплата замовлення, підтвердженого менеджером може бути здійснена:

- По безготівковому розрахунку. А саме: здійснити миттєву оплату за допомогою системи "LiqPay", а також переказати кошти на карту-рахунок Приватбанку без комісії та  на розрахунковий рахунок (товар буде відправлений на наступний день, так як Вашу оплату ми побачимо тільки на наступний день) - в даних випадках оплачується тільки вартість товару. Оплата поштових послуг оплачується додатково покупцем при отриманні замовлення у відділеннях компанії перевізника.

- Готівкою при отриманні товару: "Післяплата (наложений платіж)" . У нас є можливість відправки замовлень за допомогою послуги "Післяплата (Наложений платіж)"  з частковою передплатою в 100 гривень при замовленні до двох пар в одній посилці, і додатково 50 гривень за кожну наступну пару.  "Післяплата (Наложений платіж)"  - послуга, що надається деякими кур'єрськими компаніями.

Умови оплати  "Післяплатою (Наложеним платежем)":

  1. Пересилання дорожче - в залежності від суми покупки і обраної кур'єрської служби
  2. Існує додаткова оплата при отриманні за переказ платежу адресату, яка здійснюється за рахунок Отримувача. Тарифи уточнюйте у вибраної Вами поштової компанії!
  3. Замовлення  "Післяплатою (Наложеним платежем)" виключає участь в акціях безкоштовної доставки Укрпошти та Нової Пошти. В даному випадку замовник оплачує крім вартості товару, послуги кур'єрської компанії .
  4. Маленька передплата в разі використання послуги "Післяплата (Наложений платіж)" , для нас це страховка того, що покупець зацікавлений забрати товар на пошті. У випадку відмови чи неотримання замовлення на пункті видачі - передплата не повертається. Ми витрачаємо ці кошти на послуги доставки обраної Вами пошти - в одну сторону до Вас і повернення до нас, а також на доставку і упаковку товару до відділеня пошти. Якщо ці послуги дешевші за передплату - ми повертаємо різницю коштів.

Зазначення ​​вартості посилки при використанні кур'єрських компаній буде оцінена на 100 грн (якщо передоплата була більше - на всю суму передоплати) дешевше ніж її вартість (так як Ви вже 100 грн оплатили). Якщо Ви скористаєтеся послугами Укрпошти, то за замовчуванням товар відправляється безцінними посилками, також можлива оцінка на повну вартість за попереднім погодженням.

Після того, як Ви зробили оплату повідомте менеджеру ПІБ замовника, ПІБ платника, суму оплати, час оплати по телефону або за допомогою смс, Viber, Telegram,  WhatsApp.

Для отримання посилки на пошті при собі необхідно мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особистість, наприклад, водійські права) людини на яку оформлена посилка.

За правилами обраної Вами кур'єрської служби доставки існують терміни безкоштовного зберігання посилки:

Нова пошта - на п'ятий день посилка автоматично повертається відправнику, тобто нам. У зв'язку з оплатою поштових послуг, інтернет магазином "Ясонька", посилки в обидва напрямки передплата не повертається.

Укрпошта - посилка повертається власнику, якщо її не забрали в перебігу 5 днів.

Повернення та обмін товару в нашому інтернет магазині "Ясонька" здійснюється без проблем. Ми працюємо офіційно: тому дотримуємся Закону України "Про захист прав споживачів". Обмін або повернення товару можливий на протязі 14 днів з дня покупки товару. Днем покупки товару вважається день отримання Вами товару.  При поверненні або обміні товару - товар повинен бути без найменших ознак використання, не ношений, без пошкоджень і в оригінальній упаковці, з цілою біркою. При обміні або поверненні товару покупець оплачує пересилку товару в обидві сторони. Повернення грошей за вирахуванням поштових послуг, здійснюється протягом трьох робочих днів з моменту отримання товару інтернет магазином "Ясонька".

Після відправки товару, обраної Вами, поштовою службою - номер товаро-транспортної накладної висилаємо на наступний день Вам на електронну пошту, вказану в замовленні.

Оформлення Вами замовлення або реєстрації на сайті інтернет-магазину www.ya-sonka.com.ua означає Вашу згоду з правилами доставки і оплати нашого сайту, і Вашу згоду на те, що ми опрацюємо Ваші дані, надані в процесі такої реєстрації або оформлення замовлення .

Захист персональних даних

Інтернет-магазин «Ясонька» присвячує особливу увагу захисту ваших персональних даних. Ми цінуємо надану довіру і беремо зобов'язання захищати надану особисту інформацію. Будь ласка ознайомтеся з нашими Правилами збирання та обробки персональних даних, які розроблені відповідно до чинного законодавства України про захист персональних даних.

Як ми збираємо і використовуємо Ваші персональні дані

Для того, щоб ви могли придбати товар на сайті нашого інтернет-магазину, а ми змогли виконати Ваше замовлення (доставити товар на адресу, отримати плату, оформити товаротранспортні документи), нам необхідна певна особиста інформація.

Ми збираємо надану Вами інформацію, коли Ви заповнюєте реєстраційну форму під час оформлення замовлення або без нього на сайті інтернет-магазину (у тому числі Ваше ім'я, прізвище, адреса доставки, номер телефону, електронний адреса), або шукаєте товар або послуги на сайті нашого Інтернету -магазина та інших сайтів, доступних через нього.

Коли ви заходите на наш веб-сайт, навіть якщо ви не оформляєте замовлення, ми можемо збирати певну інформацію, наприклад IP-адресу, тип використовуваної браузера, інформацію про операційну систему комп'ютера, версію програми, мовні налаштування та демонстраційні сторінки. Якщо ви використовуєте мобільний пристрій, ми також можемо отримувати дані, ідентифікуючи ваші мобільні пристрої, його налаштування та характеристики.

Ваші дані можуть бути використані і збережені для наступних цілей: ведення бухгалтерського обліку, виставлення рахунків та аудиту, обслуговування, вдосконалення та розвитку, адміністративних та юридичних цілей, статистичного та маркетингового аналізу. Ми також можемо скористатися Вашими даними, щоб зв'язатися з Вами (писати Вам по електронній пошті, зателефонувати або відправити SMS (залежно від наданих контактних даних)).

Ми утримуємо надані Вами дані, в тому числі історію Ваших покупок та даних, які Ви можете побачити у своєму особистому кабінеті.

Всі вищевказані дії направлені, перш за все, на поліпшення якості обслуговування всіх користувачів сайту нашого інтернет-магазину www.ya-sonka.com.ua.

Як ми отримуємо ваше згоду на збирання та обробку персональних даних

Інтернет-магазин збирає та обробляє отримані від вас дані на підставі Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.10 №2297-6 з змінами та доповненнями, а також Вашим добровільним погодженням.

Надаючи нам свою особисту інформацію, Ви підтверджуєте і даєте свою добровільну згоду на те, що наші менеджери оброблятимуть Вашу особисту інформацію відповідно до чинного законодавства України та Даними Правилами.

Як ми передаємо інформацію третім особам

За певних умов ми можемо передавати Ваші особисті дані третім особам (див. Вище «Як ми збираємо і використовуємо Ваші персональні дані»).

Розголошення Ваших даних іншими сторонами може бути необхідним для забезпечення надання Вами необхідних товарів, послуг та інформації.

На даний момент ви даєте явну добровільну згоду на розголошення, без додаткової інформації про подібне розголошення, Вашими даними компаніями працівниками інтернет-магазину Ясонька наступними оброблювачами даних, які залучаються: для компаній, які забезпечують доставку замовленого товару, банкам, які забезпечують проведення розрахунків за поставлену товар, надану службу . Інтернет-магазин Ясонька не несе відповідальності за будь-які втрати, понесені внаслідок використання Ваших даних вищевказаними третіми сторонами, в межах, дозволених діючим законодавством України ..

Ми також можемо передавати Вашу інформацію державним чи правоохоронним органам за їх запитом і тільки в тій мірі, наскільки це вимагається застосовними законодавством.

Ми також можемо передавати Ваші дані компаніям, що входять в групу компаній інтернет-магазину Ясонька, в межах, дозволених діючим законодавством України, з метою проведення аналізу товарів і послуг, які можуть вас цікавити.

Замовляючи у нас товар Ви автоматично підписуєтеся на наш інформаційний лист, ви даєте явну згоду - володієте відповідною інформацією про обробку даних - для отримання прямого маркетингу, включаючи прямий маркетинг або спеціальні пропозиції від нас, або наших партнерів, пов'язаних з нами договорами. Дане погодження є добровільним. В будь-який момент Ви можете безкоштовно анулювати підписку без пояснення причин.

Як ми використовуємо cookie-файли

Під час використання сайту нашого интернет-магазину Ваш браузер зберігає на вашому пристрої файли cookiе. Ми зберігаємо дані, відправлені вашим браузером і пристроєм на наш веб-сайт у процесі оформлення замовлення на доставку товару. Ми використовуємо ці дані лише в сукупній формі для статистичних цілей і для того, щоб розширити наш асортимент товарів і послуг.

Ви можете видалити всі cookie-файли з свого браузера в будь-який момент. Для цього вам потрібно зайти в налаштування Вашого браузера.

Безпека

Наш інтернет магазин Ясонька приділяє особливу увагу безпечної передачі Ваших особистих даних. Для цього ми приймаємо розумні технічні заходи і заходи безпеки в забезпечення захисту Вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, використання, підробки або видалення.

Інформація по банківських картах

Інтернет магазину Ясонька не збирає і не використовує Ваші персональні дані для здійснення платежу через інтернет з використанням банківських карт. Всі платежі за товари Ви робите на сервері банку, перехід на який відбувається автоматично при виборі Вами відповідного способу оплати за товар.

Інше

Ви завжди можете скористатися правом ознайомитися з збереженими нами Вашими персональними даними. Огляд персональної інформації можна отримати, надіславши відповідний запит на електронну адресу admin@ya-sonka.com.ua, із зазначенням в темі листа: "Запит персональних даних".

Детальніше про норми щодо збору та обробки персональних даних Ви можете ознайомитись в Законі України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-6, перейшовши за посиланням на сайт ВРУ www.rada.gov.ua.

Оформлення Вами замовлення або реєстрація на сайті інтернет-магазину www.ya-sonka.com.ua означає Вашу згоду на те, що ми опрацюємо Ваші дані, надані в процесі такої реєстрації або оформлення замовлення.

Під час Вашої реєстрації на сайті нашого інтернет-магазину Ви можете індивідуально вибрати собі логін і пароль для входу в Ваш особистий кабінет. Таке привласнення логіна і пароля може бути вироблено в тому числі з використанням соціальних мереж.

Реєструючись на сайті нашого інтернет-магазину Ви визнаєте законної оплату товарів і послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля.

Реєструючись на сайті нашого інтернет-магазину Ви визнаєте, що товари і послуги, оплачені з використанням (підтвердженням), присвоєних Вам логіна і пароля є сплаченими Вами.

 

 Дані Правила діють протягом усього часу роботи сайту нашого інтернет-магазину

 

 

Заходьте в гості

Україна, м. Хмельницький

ТЦ МАНДАРИН-ПЛАЗА

Працюємо: з 9.00 по 17.00

Вихідний: Понеділок

Завжди поруч

     

 “Ясонька” - Маленьким мрійникам. Україна, м. Хмельницький  Магазин дитячого взуття. Купити взуття для дітей в Україні

  

Брендинг і маркетинг від агентства “Must” Створення сайту дизайн-студія “Webhit”
Наверх